volejte zámečnictví +420 732 810 162
Otvírání zámků bytů i aut

Na zabouchnutí dveří bytu či auta stačí jenom okamžik. Pokud se vám to podařilo a hledáte zámečníka, který vám pomůže se dostat dovnitř, určitě nás kontaktujte. Nabízíme celou škálu profesionálních zámečnických služeb, které rozhodně můžete využít. Specializujeme se na otevírání zámků u bytů, rodinných domů i automobilů. Při otvírání váš zámek téměř nepoškodíme a minimalizujeme tak vaše další náklady.

Možná se vám stalo, že jste si při zamykání zalomili klíč nebo že jste venku na procházce své klíče ztratili. I v těchto případech nás samozřejmě můžete kontaktovat. Klíč ze zámku odstraníme pomocí speciálního extraktoru, čímž zámek i vložka zůstanou zachovány. Při otvírání zámků jsme maximálně pečliví a používáme speciální nástroje. Díky nim pracujeme rychle, spolehlivě a naše práce se pojí jen s minimálními náklady.

Naše pražské zámečnictví můžete kontaktovat také v případě, že se potřebujete dostat do svého zamčeného vozu. Je jedno, zda vám stojí na dvoře, před domem nebo na ulici. Našich služeb můžete využít nonstop, což je velká výhoda tehdy, když potřebujete odjet během noci, nebo když se v noci vracíte. Naši profesionální zámečníci na otvírání zámků u automobilu používají jen samé speciální nástroje a pomůcky. Váš automobil tedy bude rychle otevřen, a to i bez nutnosti návštěvy autorizovaného servisu.

Zámečník NON-STOP

Naše zámečnictví poskytuje 24/7 servis v oblasti zámečnických prací pro Prahu a blízké okolí.

+420 732 810 162

Pobočky zámečnictví

Jedná se o pohotovostní místa, nikoliv o prodejny:

  • Praha 1: Masná 1051/3
  • Praha 2: Slezská 20
  • Praha 3: Chvalova 1121/9
  • Praha 4: U Pernštejnských 1380/6
  • Praha 8: Pernerova 39/3
  • Praha 9: Cíglerova 1078/8
  • Praha 10: U průseku 1161/4