volejte zámečnictví +420 732 810 162
Profesionální zámečnictví z Prahy

Zlomený klíč v zámku, zabouchnuté dveře nebo ztracené klíče. To jsou nepříjemné situace, do kterých se dostalo určitě již mnoho z vás. I když propadáte panice, zachovejte si čistou hlavu. V takové situaci není nic jednoduššího, než se obrátit na profesionálního zámečníka, který si s vašimi dveřmi poradí. I když si myslíte, že váš byt je nedobytná pevnost, uvidíte, že jste na omylu. Do každých dveří se totiž lze s použitím speciálních nástrojů hravě dostat.

Jsme profesionální zámečníci a našich služeb můžete využít po celé Praze. Stačí jen jeden rychlý telefonát a my vyjedeme na vaši adresu. Specializujeme se především na otevírání zámků bytů, otevírání zámků aut nebo na domy či kancelářské prostory. Naše zámečnická pohotovost je vám k dispozici nonstop, takže si nás můžete přivolat v kteroukoliv denní nebo i noční hodinu. Nestůjte před zavřenými dveřmi a nečekejte do svítání, až zámečnictví otevřou. Pokud si v noci zabouchnete dveře, ujišťujeme vás, že ještě než začne svítat, ulehnete do své postele.

Proč využít našich služeb a dát nám přednost před konkurencí? Garantujeme vám rychlý příjezd, zámky u bytů, domů i aut otevřeme bez jejich poškození, máme mnohaleté zkušenosti a používáme pouze kvalitní vložky, zámky či bezpečnostní kování – pokud požadujete výměnu zámku. I výměnu nebo například opravu si u nás tedy můžete zajistit. Vyjdeme vstříc všem vašim přáním a možnostem.

Zámečník NON-STOP

Naše zámečnictví poskytuje 24/7 servis v oblasti zámečnických prací pro Prahu a blízké okolí.

+420 732 810 162

Pobočky zámečnictví

Jedná se o pohotovostní místa, nikoliv o prodejny:

  • Praha 1: Masná 1051/3
  • Praha 2: Slezská 20
  • Praha 3: Chvalova 1121/9
  • Praha 4: U Pernštejnských 1380/6
  • Praha 8: Pernerova 39/3
  • Praha 9: Cíglerova 1078/8
  • Praha 10: U průseku 1161/4