volejte zámečnictví +420 732 810 162
Rychlé a spolehlivé otevírání zámků

Zabouchli jste si dveře u bytu, domu, kanceláře nebo u svého automobilu? Víme, jak tuto zapeklitou situaci vyřešit. Využijte služeb naší zámečnické pohotovosti, která vám je k dispozici nonstop po celé Praze. Kontaktovat nás tedy můžete jak v pracovní dny, tak i večer nebo o víkendu. Přijedeme za vámi co nejrychleji a otevřeme dveře, do kterých se nemůžete dostat. Zabouchnuté dveře jsou nepříjemnou komplikací, která vás může okrást až o hodiny času.

Pokud jste si zabouchli dveře, už nemusíte volat hasiče. Na zavolání k vám přijede zkušený zámečník, který je co nejrychleji otevře. Máte doma malé dítě? Vaříte oběd, pečete koláč nebo máte zapojenou žehličku? Vše vyřešíme rychle a spolehlivě, dříve než se objeví jakékoliv problémy. Na otevírání zámků se specializujeme dlouhodobě a máme již několik let praxe.

Naše zámečnictví zajišťuje komplexní služby, které zahrnují otevírání zámků bytů i otevírání zámků aut. Neváhejte a obraťte se na nás v případě jakýchkoliv problémů. Ať už vám jen nejdou otevřít dveře nebo když jste zalomili klíč, se všemi problémy si hravě poradíme. Stejně tak provádíme opravy zámků po násilném vniknutí nebo měníme zámky a vložky podle vaší potřeby. Náš zámečník u vás bude do pár minut po zavolání, ať už jste z jakékoliv části Prahy.

Zámečník NON-STOP

Naše zámečnictví poskytuje 24/7 servis v oblasti zámečnických prací pro Prahu a blízké okolí.

+420 732 810 162

Pobočky zámečnictví

Jedná se o pohotovostní místa, nikoliv o prodejny:

  • Praha 1: Masná 1051/3
  • Praha 2: Slezská 20
  • Praha 3: Chvalova 1121/9
  • Praha 4: U Pernštejnských 1380/6
  • Praha 8: Pernerova 39/3
  • Praha 9: Cíglerova 1078/8
  • Praha 10: U průseku 1161/4