volejte zámečnictví +420 732 810 162
Zámečnická pohotovost Praha – otevřeno nonstop

Už znáte naši zámečnickou pohotovost? Pokud jste si dosud nezabouchli dveře do své domácnosti, pravděpodobně jste našich služeb ještě nemuseli využít. Když si ale dveře zabouchnete, ztratíte klíče nebo je v zámku zlomíte, stačí jen zavolat a my přijedeme co nejrychleji. Kontaktovat nás můžete v kteroukoliv hodinu. Naše pražská zámečnická pohotovost totiž funguje nonstop a naši zámečníci přijedou na kterékoliv místo v Praze, kde je budete potřebovat.

Otvírání zámků u bytů, domů, kanceláří, automobilů i dalších prostor pro naše zámečníky nepředstavuje žádný problém. Jelikož používáme jen kvalitní techniku, zaručujeme vám minimální poškození zámku a vložky. Nemusíte se obávat, že bychom vám dveře museli vyrazit nebo odvrtat – k odvrtání přistupujeme pouze u dveří vyšší bezpečnostní třídy, které jsou jinak nedobytné. S námi se hravě a rychle dostanete do každých dveří. I když se třeba domníváte, že je máte vysoce zabezpečené.

Otvírání zámků bytů provádíme za dobré ceny. Otevřeme také vaše bezpečnostní trezory, kufry, poštovní schránky nebo zámky u kol. Informace o tom, kolik za co zaplatíte, najdete v ceníku na našich webových stránkách. Ceny jsou pouze orientační a závislé na konkrétní práci. Co se týká aut, jsme schopni se dostat do kteréhokoliv vozu. S námi si tedy ušetříte mnoho starostí, času a v konečném důsledku i peněz. Jestliže řešíte problém se svým zámkem, neváhejte našich služeb využít.

Zámečník NON-STOP

Naše zámečnictví poskytuje 24/7 servis v oblasti zámečnických prací pro Prahu a blízké okolí.

+420 732 810 162

Pobočky zámečnictví

Jedná se o pohotovostní místa, nikoliv o prodejny:

  • Praha 1: Masná 1051/3
  • Praha 2: Slezská 20
  • Praha 3: Chvalova 1121/9
  • Praha 4: U Pernštejnských 1380/6
  • Praha 8: Pernerova 39/3
  • Praha 9: Cíglerova 1078/8
  • Praha 10: U průseku 1161/4